O Ronkone

Sklep Ronkone istnieje od 1996 roku

"O butach wiem wszystko ..." można wymyślić wiele chwytliwych haseł, ale w zderzeniu z codziennością to klient weryfikuje sklepy obuwnicze i wydaje im certyfikat. I mój sklep jest tak weryfikowany już od 14 lat.... pozytywnie - czego dowodem jest to, że wciąż istnieje na rynku.

Doświadczenie i wiedza, podparta wieloletnią praktyką, solidność w kontaktach z partnerami, pozwalają mi tworzyć kolekcje obuwia odpowiadające niemalże każdym gustom.

Moja wieloletnia współpraca z największymi producentami europejskimi i polskimi pozwala mi tworzyć na każdy sezon mocno rozbudowaną ofertę unikatowego obuwia, w doskonałej jakości
i umiarkowanych cenach.

Chcę, aby Sklep RONKONE kojarzył się z określonymi najlepszymi markami, niespotykanymi powszechnie na miejscowym rynku, daję gwarancję niepowtarzalności wzorów, celowo importuje dużo krótkich serii, posiadam wyłączność na określone marki.

Zadowolenie klientów jest dla mnie największą satysfakcją, dlatego też przykładam wielką wagę do ich obsługi. Chcę, aby każdy klient był miło i profesjonalnie obsłużony, dlatego też cały czas podnoszę kwalifikacje personelu i z uwagą zbieram wszystkie informacje pozwalające mi podnosić poziom obsługi.

 

Zapraszam i życzę udanych zakupów... Andrzej Frychel


Balerinki i półbuty

Kolekcja balerin i półbutów znanych marek na sezon jesień - zima 2017

Baleriny

zobacz kolekcje »

Czółenka

Kolekcja czółenek znanych marek na sezon jesień - zima 2017

Czółenka

zobacz kolekcje »

Torebki

Kolekcja torebek znanych marek na sezon jesień - zima 2017

torebki

zobacz kolekcje »

 

Kozaki

Kolekcja kozaków znanych marek na sezon jesień - zima 2017

Kozaki

zobacz kolekcje »

Botki

Kolekcja botków znanych marek na sezon jesień - zima 2017

botki

zobacz kolekcje »

Sandałki i klapki

Kolekcja sandałek i klapek znanych marek na sezon jesień - zima 2017

torebki

zobacz kolekcje »

Facebook